Carmen Stoica
Produsul este destul de bun pentru preț. Vă mulțumim pentru livrarea rapidă. Mulțumesc pentru ambalajul frumos.
2026-02-24 02:16:01
Andreea Vlad
Am vrut să comentez acest produs, deoarece am examinat multe comentarii aici în timp ce am cumpărat un produs. Dar vă rugăm să nu mai lucrați cu această companie de transport maritim.
2026-01-12 03:47:22
Emilia Munteanu
Calitate bună, cumpărați fără ezitare. Produsul a ajuns în timpul menționat în ofertă. Produsul a fost foarte bun și bine ambalat, îl puteți cumpăra cu liniște sufletească. Mulțumesc vânzătorului.
2025-02-24 00:17:49
Ioana Cretu
Calitate bună, cumpărați fără ezitare.
2025-02-20 18:20:44
Mihai Tudor
Produsul este destul de bun pentru prețul.
2026-05-21 16:30:24