Cornelia Vasile
Produs de calitate. Nu a existat decât o singură problemă și aceasta a fost indiferența companiei de marfă. Produsul lipsea din pachet. Mulțumesc să vă imprimați
2026-01-13 04:01:44
Magdalena Parvu
Produs de calitate. Ambalaj pentru nice. Vânzătorul a fost de mare ajutor în orice, de la comandă până la livrare.
2025-02-23 19:35:38
Adriana Toma
Nu există niciun alt produs de această calitate la acest preț. Dar vă rugăm să nu mai lucrați cu această companie de transport maritim. Produsul a fost foarte bun și bine ambalat, îl puteți cumpăra cu liniște. Vânzătorul a fost foarte interesat
2025-02-20 18:19:06
Marilena Manea
Produsul este destul de bun pentru preț. Dar vă rugăm să nu mai lucrați cu această companie de transport.
2026-02-21 22:46:55